KAUPLEMISE TINGIMUSED

MÜÜGITINGIMUSED

Tingimused kehtivad www.merenodi.ee müügikeskkonna (E-pood) omaniku Mereklubi OÜ, Sügise 14-2, 10149 Tallinn, Eesti, registrikood 10805451, käibemaksukohuslase kood EE100737134, info@merenodi.ee, ja ostu sooritanud isiku (Klient) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Mereklubi OÜ võib muuta E-poe üldtingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muutustest teavitatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Mereklubi OÜ ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Mereklubi OÜ arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Klient, et on tutvunud tellimistingimustega.

Kauba müügilepinguga kohustub Merenodi E-pood andma Kliendile üle olemasoleva, valmistatava või Merenodi E-poe poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Kliendile. Klient aga kohustub Merenodi E-poele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 5 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

HINNAINFO

Kõik Merenodi E-poes esitatud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

Ostudele lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tellija valitud tarneviisile. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis.

Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Kliendi ja Mereklubi OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Merenodi E-pood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.merenodi.ee.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Leidke sobiv toode. Valige toote suurus, kogus ja vajadusel värvus ning vajutage nuppu "Lisa ostukorvi".

Järgnevalt on Teil võimalus valida „Jätka ostlemist“ (kui soovite veel e-poes ringi vaadata ja olemasolevale tootele midagi juurde tellida) või „Jätka ostu vormistamisega“ (kui soovite tellimuse ära vormistada).

Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad:

- Tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada külalisena või püsikliendina.

- Valige kohaletoimetamise võimaluste vahel – Omniva pakiautomaat, Itella SmartPost pakiautomaat või Tulen ise järgi.

- Valige sobiv "Makseviis". Merenodi E-poes saab tasuda Swedbank’i, SEB või krediitkaardiga. Kui oled valinud sobiva, pane linnuke kasti ''Olen läbi lugenud Tingimused & privaatsus ning nõustun nendega'' ning vajutage lingile „Tellimus koos maksekohustusegaˮ.

Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt eelnevalt valitud pangalingi kaudu või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

NB! Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Tellimus loetakse vormistatuks peale arve tasumist ja asutakse täitma peale makse laekumist Mereklubi OÜ arveldusarvele.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde".

Peale makse kinnitamist saadame Teie e-posti aadressile tellimuse kinnituse ning arve.

KOHALETOIMETAMINE

Tellimust vormistades on Teil võimalik valida nelja erineva kohaletoimetamise viisi vahel:

-Itella SmartPost pakiautomaat
Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 14 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.
Toodet hoitakse Itella SmartPost pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Mereklubi OÜ-le tagasi.
-Omniva pakiautomaat
Tellimus jõuab valitud pakiautomaati 14 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Kui kaup on jõudnud pakiautomaati, saad SMS-i, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi. Sisestades koodi, uks avaneb ning saad paki kätte.
Toodet hoitakse Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva. Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Mereklubi OÜ-le tagasi.

-Tulen ise järgi (TASUTA)
Kopli 25, Tallinn
Võtame Teiega e-posti teel ühendust ning anname teada kui kaubad komplekteeritud ning üleandmiseks valmis.

Tähelepanu! Tellitud tooteid hoiame jaotuskeskuses kuni 14 päeva tasuta. Kui soovite tellitud tooteid jaotuskeskuses hoiustada kauem, lisandub tellimuse hinnale hoiustamise tasu €1 iga tasuta hoiuaega ületanud päeva eest.

Merenodi E-poes sooritatud tellimusi käsitletakse hiljemalt järgmisel tööpäeval (E−R 10.00−17.00). Kehtib ka „Tulen ise järgi ˮ tarnevaliku puhul. Tellimuse kohale jõudmine sõltub postiteenistustest.

Kui Teie poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Teid sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@merenodi.ee või kontakttelefonile 5032321.

Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Mereklubi OÜ vastutab Teile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates Teile kauba üleandmisest.

Teil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Mereklubi OÜ poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada koheselt kauba kasutamise.

Omavahel (Tellija ja Müüja) lepitakse kokku puudusega kauba parandamine või asendamine.

Mereklubi OÜ ei vastuta Tellija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume Teil edastada e-postiaadressile info@merenodi.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus. Pretensiooni vormi leiate siit: Merenodi pretensioon.

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Teil on õigus nõuda Mereklubi OÜ´lt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui Mereklubi OÜ´l ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub või Mereklubi OÜ ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud.

MÜÜJA ÕIGUSED

Mereklubi OÜ´l on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul maksame Teile raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

Toodete juures olevad tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest. Küsimuste korral palun kontakteeruge meie klienditeenindusega telefonil 5032321 või e-post aadressil info@merenodi.ee.

Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

Mereklubi OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Mereklubi OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Mereklubi OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Mereklubi OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Mereklubi OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Mereklubi OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.

Mereklubi OÜ vastutab Teie eest toote müügihinna ulatuses. Mereklubi OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

PRIVAATSUS

Merenodi E-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku Mereklubi OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.

Teie isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele - Eesti Post, SmartPOST, järelmaksu korral meie järelmaksu pakkuv partner jne.

Merklubi OÜ´l on õigus kasutada Teie e-posti aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Võite kindel olla, et meie ostukeskkond on turvaline ning me ei edasta Teie andmeid kolmandatele isikutele.

TELLIJA ÕIGUS PÖÖRDUDA TARBIJAKAEBUSTE KOMISJONI POOLE

Teie ja Mereklubi OÜ vahel tekkinud erimeelsused püüame lahendada läbirääkimiste teel. Vastame Teie kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.

Kui Mereklubi OÜ on keeldunud Teie kaebust lahendamast või Te ei ole nõus Mereklubi OÜ pakutud lahendusega ja leiate, et on rikutud Teie õigusi või kahjustatud Teie huve, võite esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule.

Te võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks tuleb pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

LISAINFO

Lisainfot tellimiste ja toodete kohta saab telefonil 5032321 või e-post aadressil info@merenodi.ee. Telefonile vastame E-P (10.00-18.00), kirjadele vastame kuni 5 tööpäeva jooksul, kiiremates küsimustes palume helistada.

Product added to compare.