Kinkekaart on vaba kasutusega rahaline voucher, mis annab selle esitajale õiguse tasuda kaardil näidatud väärtuse ulatuses laevaühistu poolt pakutavate merereiside eest täismaksena või osamaksena. Kui valitud reisipakett on kinkekaardi nimiväärtusest kallim, tasub kingi saaja tekkinud vahesumma. Kui valitud reis on odavam, siis kompenseerime tekkinud vahe teenustega - näiteks avame laeva kohvikus ülejäänud summa ulatuses krediidiliini. 

PABERIL VÕI ELEKTROONILINE? 

• Kui sa ostad kinkekaardi ilma kullerteenuseta, siis saadame sulle e-kirjaga elektroonilise kinkekaardi, mille võid ise paberile printida või edastad kingisaajale e-kirjaga.

• Kui sa valid kullerteenuse, siis saadame sulle paberil kinkekaardi sinu näidatud pakiautomaati.

Pane tähele!

Ühes ostutehingus saab kasutada mitut kinkekaarti. Kinkekaarti ei vahetata rahaks, ei osteta tagasi ja kehtivusaja lõppedes ei pikendata. Kinkekaarti ei saa kasutada erireiside eest tasumisel, ei saa kasutada tagasiulatuvalt juba soetatud reisi eest tasumisel, ei saa kasutada kombinatsioonis sooduspakkumistega. Kinkekaardi kopeerimine ja edasimüümine on keelatud. Kinkekaart annab õiguse vaid üheks ostuks. 

SL KK25
5 Tooted

Teile võib meeldida ka

Add Related products to weekly line up

in the same category

Samas kategoorias on veel 16 toodet :
Product added to compare.